Ege Denizinin Maviliklerinde
Yer: İzmir - Eski Foça - Hotel Leon
Yaş Gurubu: 9-15 Yaş
Tarihler: 27 Haziran - 11 Temmuz 2015 - 15 Gün
                
Deniz Kamplarında 24 senenin verdiği deneyimle İzmir Eski Foça'da denize sıfır olan, yenilenen Hotel Leon'da 86. dönem kampımızı gerçekleştireceğiz. Otelimiz kamp süresi boyunca sadece firmamıza ait olup dışarıdan müşteri alınmayacaktır


Kampımızda öğrenciler normal odalarda 3, suit odalarda 5 kişi kalacaklardır. Kampımız, öğrencilerimizin her türlü gereksinimini karşılayacak şekilde organize edilmiştir. Kalacakları odaları bu anlayışla hazırlanmıştır. Kampçılar, odalarda kendi yaşıtlarıyla beraber konaklayacaklardır. Odalar düzenli olarak Camp Club öğretmenleri tarafından denetlenecektir. WC, duşakabin, klima, telefon ve sıcak su mevcuttur. 

Kahvaltı açık büfe, öğünlerde 4-5 çeşit yemek, meşrubat, salata büfesi ve zeytinyağlı büfesi verilir. Tüm yemek malzemeleri Camp Club tarafından temin edilir. Örnek yemek menüsü için lütfen "
tıklayınız". KAMP AKTİVİTELERİ 


PRATİK İNGİLİZCE

Öğrencilerimiz, günde 2 ders saati pratik ağırlıklı İngilizce göreceklerdir. İngilizce seviye tespitinden sonra ayrılacak 10-15 kişilik sınıflarda tecrübeli öğretmenler tarafından İngilizce dersi verilecektir. 


SPOR AKTİVİTELERİ

Deniz Kampımızda, öğrencilerimiz bir çok takım ve bireysel spor dalını yapma imkanı bulacaklardır. Kampçılarımız, Fair Play çerçevesinde sportif mücadele ederlerken aynı zamanda yaşıtlarıyla eğlenmenin ve çeşitli ödüller kazanmanın hazzını yaşayacaklardır.
AKTİVİTELERİMİZ

  • Futbol
  • Basketbol
  • Voleybol
  • Tüple Dalış
  • Eskrim
  • Masa Tenisi
  • Yüzme 
  • Dart
  • Langırt
  • Teakwando
HAVUZ ve DENİZ SPORLARI

Deniz kampımızın en eğlenceli ve en önemli aktiviteleri havuz ve deniz sporlarıdır. Çocuklarımıza iyi bir yüzme eğitiminin yanında, eğlenceli havuz animasyonları ve yarışmalar sunmaktayız. Su topu, yüzme yarışları gibi sportif müsabakalarda kampımızın birer parçasıdır. 

Elbetteki havuz ve deniz sporları eğlenceli olduğu kadar dikkat ve emniyet gerektiren aktivitelerdir. Öğrenciler deniz ve havuzdan ancak birkaç görevli, öğretmen, grup lideri ve cankurtaran gözetiminde yararlanırlar. Kesinlikle yalnız başlarına suya girmelerine izin verilmeyecektir. Denizde öğrencilerin güvenliğine yönelik her türlü önlem alınmış, denize şamandıralar çekilmiştir.
 SCUBA*

Kampa katılan birçok öğrencimizin ilk defa Camp Club'da yaşadığı su altını tanıma fırsatı, öğrencilerimiz tarafından oldukça sevilmiştir. Bröveli eğitmenler tarafından tüple yapılan havuz dalışı; teorik ve pratik olarak tüm öğrencilere ücretsiz verilir. İsteğe ve yaşa bağlı olarak ekstra deniz dalışları ücretlidir.

*Kanunlar gereği sadece 15 yaş ve üstü öğrencilerimiz denizde tüple dalış yapabilir. Diğer yaş gurubu öğrencilerimiz havuzda dalış yapacaklardır.
 

T.A.M (Tiyatro, Animasyon, Müzik)

Kamplarımızda sadece spor değil aynı zamanda sosyal aktivitelere de önem verilmektedir. Bu sebepten bizlerin T.A.M dediği; tiyatro, animasyon ve müzik ekibi kurulur. Amaçları dersler dışında da çocuklarımıza sürekli eğlenceli bir ortam sunmaktır. 

Tiyatro; öğrencilerimiz sosyal becerilerini ön plana çıkarma, tiyatroyu sevdirme amaçlı tiyatro dersleri görmektedirler. Her grup, kamp sonu tüm kampın izleyeceği skeç gösterisi hazırlamaktadırlar. 

Animasyon; animasyonlar kampımızda gün boyu sürmektedir. Ayrıca animasyon ekibimiz şiir, şarkı, dans, duvar gazetesi, partiler ve kamptatlonu organize etmektedirler. 
Müzik; kamp orkestramız, öğrencilerimize bateri, gitar gibi müzik aletlerini tanıtacaklardır. Bunun yanında, kampta 1 gece de canlı konser vereceklerdir. Geceleri disco'yu organize edeceklerdir. Şarkı yarışmalarında öğrencilerimize yardımcı olacak, onları çalıştıracaklardır. 

Kısa film çekimleri; kampımızdaki her bir grup, kendi senaryolarını yazdıkları, kendi oynadıkları kısa film çekme imkanı bulacaklardır. 


GEZİLER

Kampçılarımız tam gün veya yarım gün olmak üzere çevre gezilerine götürüleceklerdir. Kampçılarımız bir günlerinide tekne gezisinde geçireceklerdir. 


Kamplarımızda çekmiş olduğumuz fotoğraflardan oluşan galerimizi incelemek için tıklayın.
 
Kamplarımıza katılmak ve bizimle beraber eğlencenin tadına varmak istiyorsanız başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.
 
İngiltere yaz okullarımızı incelemek ve detaylı bilgi edinmek için lütfen tıklayın.